Drie Nederlands kampioenen G- tennis!

Afgelopen weekend hebben G-Tennissers van HTV Ten Woude, Rixt Hornstra, Mariëlle van Leeuwen en Stefan van den Berg meegedaan aan het NK G-Tennis 2019 in Hilversum. Rixt en Stefan vormden samen een tennisteam, Mariëlle heeft samen met een buddy getennist. Alle drie zijn ze als Nederlands kampioen in hun categorie huiswaarts gekeerd!

Hierbij een aantal foto’s van de huldiging:

like & deel:

AFSLUITING VOORJAARSCOMPETITIE 2019

Op zaterdag 15 juni 2019 werd, ten tijde van de feestelijke barbecue van het Sportverlichting.com Ten Woude 25+ toernooi, de voorjaarscompetitie feestelijk afgesloten.

Ten Woude heeft met 46 teams in de voorjaarscompetitie meegedaan: 10 jeugd teams en 36 senior teams.
Dit jaar bleek dat de landelijke herindeling van de competitie (uitgezonderd de zondagcompetitie) gezorgd heeft voor een zware competitie.
Met tot gevolg dat 14 van de 36 senior teams jammer genoeg gedegradeerd zijn. We hopen dat deze teams zich volgend jaar zullen revancheren via een kampioenschap!

Gelukkig zijn er dit jaar ook 6 teams kampioen geworden, die op 15 juni tijdens de barbecue gehuldigd werden:

Zondag Groen TW-1 (Groen 1):
Thijs de Boer, Luc de Vries, Mare van Egmond, Nienke Borger, Carlijn Kroon:

  • slechts 1 wedstrijd gelijk gespeeld alle andere 6 wedstrijden gewonnen, waarbij 4x met 6-0.
  • nummer 1 met 10 punten voorsprong op nummer 2

vlnr: Nienke, Carlijn, Mare, Thijs en Luc

Zondag meisjes 11 t/m 17 jaar TW-1 (2e klasse):
Hanna Stallmann, Alyssa Müller, Dascha Kaiser, Jennifer ten Wolde, Davide Dijkstra:

  • alle wedstrijden gewonnen
  • met een gemiddelde leeftijd van 12 jaar in een competitie van 11 t/m 17 jaar is dat heel knap

Woensdagavond Heren 35+ TW-1 (1e klasse):
Meindert van de Valk, Marcel van der Heide, Bob Dijksma, Chris Sybranda:

  • dit team is voor de 5de keer achterelkaar kampioen geworden.
  • alle 7 wedstrijden gewonnen en slechts 3 verlies partijen.

Vrijdagavond Gemengd TW-7 (4e klasse):
Maarten van den Boogaard, Tom Glas, Anita van Stralen, Nynke Hester Bakker, Christa Sangers, Klaas Hamstra, Patrick Weidema:

  • de eerste wedstrijd werd gelijk gespeeld, maar daarna werden alle andere 5 wedstrijden gewonnen
  • nummer 1 met 4 punten voorsprong op nummer 2

Zaterdag Heren TW-2 (3e klasse):
GertJan Abresch, Lennard Kloosterman, Bart Stoker, Jacco Borger, Jelmer Hoekstra, Stefan Speelman:

  • nummer 1 met 4 punten voorsprong op nummer 2

Zondag Heren 35+ TW-1 (hoofdklasse):
Tim Berger, Anne van der Zee, Anne van der Schaar, Rob Janssen, Yska de Kroon, Aad Kant:

  • 2 wedstrijden gelijk gespeeld en 5 gewonnen
  • nummer 1 met 2 punten voorsprong op nummer 2
  • dit betekent promotie naar de topklasse, de hoogste landelijke klasse in de heren 35+ competitie!!!
De bij de BBQ aanwezige kampioenen

Namens de Technische Commissie Ten Woude,
Marijke Aandeweg, Christa Sangers, Bertil Kuipers en Kees Thomasson

like & deel:

Feestelijke afsluiting voorjaarscompetitie 2019

Op zaterdag 15 juni aanstaande wordt de voorjaarscompetitie 2019 weer feestelijk afgesloten. Dit jaar doen we dat op de zaterdag van het mixed weekend van ons 25+ toernooi, samenvallend met de BBQ die traditioneel tijdens het 25+ toernooi gehouden wordt.

Familie en vrienden zijn van harte welkom!

Zaterdag 15 juni vanaf 17.00 uur BBQ
Tennispark Ten Woude
Huldiging Kampioenen om ongeveer 18.00 uur

Stuur uiterlijk maandag 10 juni een mail naar thombloem@upcmail.nl met de namen van de personen die naar de BBQ komen zodat de 25+ commissie de inkopen hierop af kan stemmen.

Kosten voor als je niet deelneemt aan het 25+ toernooi: 
€ 6,50 per volwassene en € 3,- voor de jeugd.

PS:JE KAN JE NOG TOT EN MET ZATERDAG 25 MEI OPGEVEN VOOR HET 25+ TOERNOOI VIA O.A. WWW.TOERNOOI.NL

Met vriendelijke groeten namens de Technische Commissie,

Kees Thomasson

like & deel:

Jeugd Clubkampioenschappen 2019

Voor het eerst werden de jeugd clubkampioenschappen van 1 t/m 5 april gespeeld, als mooie voorbereiding op het zomerseizoen.
Onze trainers en CIOS stagiaires zorgden er weer op perfecte wijze voor dat alle wedstrijden werden gepland en konden worden gespeeld. De hele week zag het publiek leuke, spannende en sportieve wedstrijden van de ruim honderd jeugdleden die mee speelden. De winnaars van de RABOBANK wisselbeker t/m 18 jaar waren dit jaar Bernau Dijkstra en Bram Hylkema!

De prijswinnaars Jeugd Clubkampioenschappen 2019 zijn:

Rood meisjes
1.Femke Elzinga
2.Charlotte v. Aken
3.Famke Groenendijk

Rood jongens
1.Joost Meulman
2.Jurre Visser
3.Liam Klijnsma

Oranje meisjes
1.Simone Hottinga
2.Ilse van Balen

Oranje jongens
1.Mark Sipma
2.Steven Chapman

Oranje dubbel
1.Mark Sipma / Santi Sturing
2.Jorrit de Bruin / Steven Chapman

Groen meisjes
1.Carlijn Kroon
2.Yelka Stallman

Groen jongens
1.Stijn Landsman
2.Julian v.d. Laan

Groen dubbel
1.Thijs de Boer / Luc de Vries
2.Annemijn Venema/ Annemijn Schoonhoven

Meisjes t/m 15
1.Hanna Stallman
2.Alyssa Muller

Jongens t/m 15
1.Marlin Muller
2.Max Borger

Meisjes dubbel t/m 15
1.Sanne Kloosterman/Rens Bootsma
2.Dascha Kaiser/Jennifer ten Wolde

Jongens dubbel t/m 15
1.Max Borger / Sam de Vries
2.Yannick Chin / Ulbe Henk Tijmstra

Meisjes t/m 18
1.Bernau Dijkstra
2.Eva Aberson

Jongens t/m 18
1.Bram Hylkema
2.Tim Koster

like & deel:
knltb logo

Kampioenen najaarscompetitie

De najaarscompetitie zit er weer op. Hierbij een overzicht van de kampioenen. Alle winnaars gefeliciteerd!
Heren 1 zondag
Yme Weiland
Simon Visser
Ruben Kuipers
Jesse Jansen
Anne Jan Osinga
Rimmer Osinga

Jongens team 1 10 t/m 14 jaar
Yannick Chin
Selwin van der Duim
Max Borger
Ulbe Henk Tijmstra
Sam de Vries

Jongens team 2 11 t/m 17 jaar
Stef Nip
Hessel Stokman
Jort Reinders
Jochem Witting
Paul Hateboer

like & deel:

Jeugd Clubkampioenschappen 2018

De Jeugd Clubkampioenschappen die van 9 t/m 14 juli werden georganiseerd door onze trainers was een zeer zonnige en geslaagde editie!

Maar liefst 130 jeugdleden streden zeer sportief in de felle zon om de bekers in het enkelspel en dubbelspel.

Ook dit jaar werden de RABOBANK wisselbekers uitgereikt aan de winnaar en winnares t/m 18 jaar.

Tim Koster en Leah Dijkstra wonnen in de finale van Ingmar van der Duim en van winnares van vorig jaar Femke van der Plaats en mochten deze prachtige bekers mee naar huis nemen.

Voor de 11- jarige Eva Aberson was het ook een bijzondere finaledag. Zij werd in opeenvolgende jaren 2016, 2017 en dit jaar clubkampioen in het enkelspel, waardoor ze zo’n bijzondere prestatie heeft geleverd dat er naast de Isa Spruyt baan, ook een tennisbaan naar Eva wordt vernoemd!

Hieronder staan alle winnaars van de Jeugd Clubkampioenschappen 2018 genoemd.

Allen van harte gefeliciteerd met jullie mooie prestaties!

Uitslagen enkelspel

JE 12
1. Sam de Vries
2. Loet Tjeerd van der Valk
3/4. Yannick Chin
3/4. Petter Stallmann

JE 14
1. Petter Veen
2. Marlin Muller
3/4. Gregory Hekman
3/4. Ulbe Henk Tijmstra

JE 18
1. Tim Koster
2. Ingmar van der Duim
3/4. Bram Hijlkema
3/4. Jitse Koning

Jongens Oranje
1. Thomas Huisman
2. Pepijn Jansen
3/4. Benjamin Huisman
3/4. Wim Hof

Jongens Groen
1. Silvan Borst
2. Thijs de Boer
3/4. Max Kroon
3/4. Tom Waterlander

ME 12
1. Eva Aberson
2. Davide Dijkstra
3. Alyssa Müller

ME 14
1. Eva Aberson
2. Dascha Kaiser
3. Jennifer Ten Wolde

ME 18
1. Leah Dijkstra
2. Femke van der Plaats
3/4. Isa A. Spruyt
3/4. Bernau Dijkstra

Meisjes Oranje
1. Yelka Stallmann
2. Annemijn Schoonhoven
3/4. Annemijn Venema
3/4. Michelle van der Herberg

Meisjes Groen
1. Alyssa Müller
2. Yva de Kroon
3/4. Leonie Marcus
3/4. Nienke Borger

Jongens Rood
1. Jesper Vliegendehond
2. Hidde Visser
3. Victor de Haan

Meisjes Rood
1. Famke Groenendijk
2. Lotte van der Schaar
3. Charlotte van Aken

Uitslagen dubbelspel

JD 14
1. Gregory Hekman & Marlin Muller
2. Sam Chin & Petter Veen
3/4. Sorin Heijnen & Loet Tjeerd van der Valk
3/4. Max Borger & Sam de Vries

JD 18
1. Lars van den Akker & Marvin Haspels
2. Ingmar van der Duim & Bram Hijlkema
3. Sepp Hoekstra & Stef Nip
4. Erik Bakker & Ruben Boonstra

Dubbel Oranje
1. Simone Hottinga & Doutzen Kloosterman
2. Jorrit de Bruin & Mark Sipma
3. Steven Chapman & Santi Sturing
4. Khadija Ben Sliman & Jara Nijenhuis

MD 14
1. Dascha Kaiser & Jennifer Ten Wolde
2. Rens Bootsma & Sanne Kloosterman
3. Isa do Casal & Lotte Woudsma

MD 18
1. Isa A. Spruyt & Esther van Zwol
2. Syl Iza Deden & Femke van der Plaats
3. Joyce Koning & Noa Rijkschroeff
4. Fardau Kloosterman & Feija Volbeda

Dubbel Groen
1. Carlijn Kroon & Max Kroon
2. Kim Meijners & Berber Venema
3/4. Binck Coret & Pepijn Jansen
3/4. Annemijn Schoonhoven & Annemijn Venema

like & deel:
knltb logo

Resultaat voorjaarscompetitie 2018

Resultaat

Nu de laatste inhaalwedstrijden gespeeld zijn, kunnen we de balans opmaken van de resultaten van de voorjaarscompetitie 2018. Er hebben in totaal 50 teams voorjaarscompetitie gespeeld. Verdeeld over de verschillende competities zijn dat:

  • 6 groene teams (jeugd van ca. 10 jaar oud)
  • 29 teams in de KNLTB voorjaar Noordoost 2018 competitie
  • 13 teams in de KNLTB voorjaar Landelijk 2018 competitie
  • 2 teams in de KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 competitie.

Er zijn jammer genoeg 6 teams gedegradeerd. Maar, daar staat tegenover dat er 9 teams kampioen geworden zijn.

Kampioenen

De kampioenen zijn:

Groen 2 team-1

Veerle Blom

Luna Hiemstra

Yva de Kroon

Leonie Marcus

Kim Meiners

 

Vrijdagmiddag meisjes TW-1

Femma Blom

Fardau Kloosterman

Jeanet de Vries

 

Vrijdagmiddag jongens TW-1

Bradley Prosje

Erik Bakker

Ruben Boonstra

 

Zondag jongens 10 t/m 14 jaar TW-1

Yannick Chin

Ulbe Henk Tijmstra

Selwin van der Duim

Max Borger

Sam de Vries

 

Woensdagavond Heren 35+ TW-1

Meindert van der Valk

Bob Dijksma

Chris Sybranda

Marcel van der Heide

Mischa Hatenboer

Manfred Waterlander

Collin Hennevelt

Wilfried Meulman

Jeffrey van der Eems

Zondag gemengd TW-1

Esther van Zwol

Isa Spruyt

Syl Deden

Jitse Koning

Mats Dijkstra

Tim Koster

 

Zondag gemengd TW-2

Bernau Dijkstra

Femke van de Plaats

Leah Dijkstra

Lucas Zijl

Lars van den Akker

Marvin Haspels

 

Donderdagvond 8/9 TW-1

Florian den Hollander

Brigitte van den Bergh

Kees Maakal

Sietse Hetslinga

Stefan van der Veen

José van der Veen

Foto impressie


like & deel:
1 2