Op zaterdag 15 juni 2019 werd, ten tijde van de feestelijke barbecue van het Sportverlichting.com Ten Woude 25+ toernooi, de voorjaarscompetitie feestelijk afgesloten.

Ten Woude heeft met 46 teams in de voorjaarscompetitie meegedaan: 10 jeugd teams en 36 senior teams.
Dit jaar bleek dat de landelijke herindeling van de competitie (uitgezonderd de zondagcompetitie) gezorgd heeft voor een zware competitie.
Met tot gevolg dat 14 van de 36 senior teams jammer genoeg gedegradeerd zijn. We hopen dat deze teams zich volgend jaar zullen revancheren via een kampioenschap!

Gelukkig zijn er dit jaar ook 6 teams kampioen geworden, die op 15 juni tijdens de barbecue gehuldigd werden:

Zondag Groen TW-1 (Groen 1):
Thijs de Boer, Luc de Vries, Mare van Egmond, Nienke Borger, Carlijn Kroon:

  • slechts 1 wedstrijd gelijk gespeeld alle andere 6 wedstrijden gewonnen, waarbij 4x met 6-0.
  • nummer 1 met 10 punten voorsprong op nummer 2

vlnr: Nienke, Carlijn, Mare, Thijs en Luc

Zondag meisjes 11 t/m 17 jaar TW-1 (2e klasse):
Hanna Stallmann, Alyssa Müller, Dascha Kaiser, Jennifer ten Wolde, Davide Dijkstra:

  • alle wedstrijden gewonnen
  • met een gemiddelde leeftijd van 12 jaar in een competitie van 11 t/m 17 jaar is dat heel knap

Woensdagavond Heren 35+ TW-1 (1e klasse):
Meindert van de Valk, Marcel van der Heide, Bob Dijksma, Chris Sybranda:

  • dit team is voor de 5de keer achterelkaar kampioen geworden.
  • alle 7 wedstrijden gewonnen en slechts 3 verlies partijen.

Vrijdagavond Gemengd TW-7 (4e klasse):
Maarten van den Boogaard, Tom Glas, Anita van Stralen, Nynke Hester Bakker, Christa Sangers, Klaas Hamstra, Patrick Weidema:

  • de eerste wedstrijd werd gelijk gespeeld, maar daarna werden alle andere 5 wedstrijden gewonnen
  • nummer 1 met 4 punten voorsprong op nummer 2

Zaterdag Heren TW-2 (3e klasse):
GertJan Abresch, Lennard Kloosterman, Bart Stoker, Jacco Borger, Jelmer Hoekstra, Stefan Speelman:

  • nummer 1 met 4 punten voorsprong op nummer 2

Zondag Heren 35+ TW-1 (hoofdklasse):
Tim Berger, Anne van der Zee, Anne van der Schaar, Rob Janssen, Yska de Kroon, Aad Kant:

  • 2 wedstrijden gelijk gespeeld en 5 gewonnen
  • nummer 1 met 2 punten voorsprong op nummer 2
  • dit betekent promotie naar de topklasse, de hoogste landelijke klasse in de heren 35+ competitie!!!
De bij de BBQ aanwezige kampioenen

Namens de Technische Commissie Ten Woude,
Marijke Aandeweg, Christa Sangers, Bertil Kuipers en Kees Thomasson

like & deel: