De Jeugd Clubkampioenschappen die van 9 t/m 14 juli werden georganiseerd door onze trainers was een zeer zonnige en geslaagde editie!

Maar liefst 130 jeugdleden streden zeer sportief in de felle zon om de bekers in het enkelspel en dubbelspel.

Ook dit jaar werden de RABOBANK wisselbekers uitgereikt aan de winnaar en winnares t/m 18 jaar.

Tim Koster en Leah Dijkstra wonnen in de finale van Ingmar van der Duim en van winnares van vorig jaar Femke van der Plaats en mochten deze prachtige bekers mee naar huis nemen.

Voor de 11- jarige Eva Aberson was het ook een bijzondere finaledag. Zij werd in opeenvolgende jaren 2016, 2017 en dit jaar clubkampioen in het enkelspel, waardoor ze zo’n bijzondere prestatie heeft geleverd dat er naast de Isa Spruyt baan, ook een tennisbaan naar Eva wordt vernoemd!

Hieronder staan alle winnaars van de Jeugd Clubkampioenschappen 2018 genoemd.

Allen van harte gefeliciteerd met jullie mooie prestaties!

Uitslagen enkelspel

JE 12
1. Sam de Vries
2. Loet Tjeerd van der Valk
3/4. Yannick Chin
3/4. Petter Stallmann

JE 14
1. Petter Veen
2. Marlin Muller
3/4. Gregory Hekman
3/4. Ulbe Henk Tijmstra

JE 18
1. Tim Koster
2. Ingmar van der Duim
3/4. Bram Hijlkema
3/4. Jitse Koning

Jongens Oranje
1. Thomas Huisman
2. Pepijn Jansen
3/4. Benjamin Huisman
3/4. Wim Hof

Jongens Groen
1. Silvan Borst
2. Thijs de Boer
3/4. Max Kroon
3/4. Tom Waterlander

ME 12
1. Eva Aberson
2. Davide Dijkstra
3. Alyssa Müller

ME 14
1. Eva Aberson
2. Dascha Kaiser
3. Jennifer Ten Wolde

ME 18
1. Leah Dijkstra
2. Femke van der Plaats
3/4. Isa A. Spruyt
3/4. Bernau Dijkstra

Meisjes Oranje
1. Yelka Stallmann
2. Annemijn Schoonhoven
3/4. Annemijn Venema
3/4. Michelle van der Herberg

Meisjes Groen
1. Alyssa Müller
2. Yva de Kroon
3/4. Leonie Marcus
3/4. Nienke Borger

Jongens Rood
1. Jesper Vliegendehond
2. Hidde Visser
3. Victor de Haan

Meisjes Rood
1. Famke Groenendijk
2. Lotte van der Schaar
3. Charlotte van Aken

Uitslagen dubbelspel

JD 14
1. Gregory Hekman & Marlin Muller
2. Sam Chin & Petter Veen
3/4. Sorin Heijnen & Loet Tjeerd van der Valk
3/4. Max Borger & Sam de Vries

JD 18
1. Lars van den Akker & Marvin Haspels
2. Ingmar van der Duim & Bram Hijlkema
3. Sepp Hoekstra & Stef Nip
4. Erik Bakker & Ruben Boonstra

Dubbel Oranje
1. Simone Hottinga & Doutzen Kloosterman
2. Jorrit de Bruin & Mark Sipma
3. Steven Chapman & Santi Sturing
4. Khadija Ben Sliman & Jara Nijenhuis

MD 14
1. Dascha Kaiser & Jennifer Ten Wolde
2. Rens Bootsma & Sanne Kloosterman
3. Isa do Casal & Lotte Woudsma

MD 18
1. Isa A. Spruyt & Esther van Zwol
2. Syl Iza Deden & Femke van der Plaats
3. Joyce Koning & Noa Rijkschroeff
4. Fardau Kloosterman & Feija Volbeda

Dubbel Groen
1. Carlijn Kroon & Max Kroon
2. Kim Meijners & Berber Venema
3/4. Binck Coret & Pepijn Jansen
3/4. Annemijn Schoonhoven & Annemijn Venema

like & deel: